Ми пропонуємо програми для всієї родини, від маленького, до великого.

Завдяки різним програмам курси англійської мови “Natlenhouse” допомагають отримати ґрунтовні знання мови людям різного віку та рівня знань: дітям дошкільного віку, школярам, дорослим.

Для кожного ми запропонуємо насичену, цікаву програму навчання, направлену на досягнення результату, що в свою чергу допоможе бути успішним у навчанні, роботі та подорожі.

Приходьте у “NatlenHouse” всією родиною і з друзями, у нас діють дуже приємні сімейні знижки та є знижки для друзів.

 

Зручний час занять

Ми завжди намагаємося складати такий розклад, який був би найзручнішим для наших клієнтів. Діти дошкільного віку приходять вивчати мову після садочка, школярі - після школи, дорослі - зранку або ввечері після роботи.

 

Висока якість навчання

Якість навчання вимірюється результатом. Якщо Ви хочете досягти швидкого результату у вивченні англійської мови, то потрібно чітко поставити цілі та налаштуватися на роботу, ретельно виконуючи всі поради викладача. Інакше процес вивчення іноземної мови може розтягнутися на довгі роки та не приносити задоволення.

Ми – команда, яка має одну ціль: створити теплу, сімейну атмосферу, щоб процес навчання перетворювався на цікаве спілкування англійською мовою, без усіляких бар’єрів.

Завдання " Natlen House " полягає в тому , щоб навчити своїх учнів розуміти англійську мову, читати, писати, а головне говорити нею.

 

Дипломовані викладачи з досвідом роботи

 Курси англійської мови " Natlen House " проводить кадровий відбір на конкурсній основі з жорсткими професійними критеріями. Всі викладачі "Natlen House" мають вищу освіту та досвід роботи не менше 5 років. Наші викладачі відвідують різні тренінги та семінари, тож завжди володіють новітніми методиками викладання. 

 

Ефективні новітні методики навчання

 Викладачі “NatlenHouse” використовують британські підручників різних видавництв (Oxford, Cambridge, Macmillan, ExpressPublishing)

Для кожного віку та рівня знань методистами курсів розроблені різні програми, які включають в себе необхідний обсяг граматичних тем, лексичний матеріал, аудіо та відео матеріали, таблиці та багато додаткових роздруківок. У нас є велика бібліотека.

 

Підготуємо до здачі тестів за міжнародними стандартами

Відкрито центр по підготовці до ЗНО. Можливі групові та індивідуальні заняття.

 

 

Невеликі групи (3-8 чоловік) одного мовного рівня

Навчання у невеликих групах дає можливість успішно доносити навчальний матеріал на заняттях, ефективно організувати роботу в парах, рольові ігри, а також чути думки кожного під час дискусій. 

Ми організовуємо урок таким чином, щоб він Вам був цікавим, адже засвоєння матеріалу буде значно швидшим.

Задля цього на заняттях використовуються аудіо та відео матеріали, різні ігри, пісні, вірші, діалоги і т.д.

Є також нетрадиційні форми занять, які розвивають інтерес до вивчення мови, орієнтують учнів на комунікацію, мотивують до вивчення мови та сприяють виробленню певного позитивного ставлення до навчального процесу.

Переваги групових занять у першу чергу - це мовна практика в колективі . Спілкування в групі дозволяє розкріпачитися і почати вільно говорити іноземною мовою. Також додатковим стимулом є певний момент суперництва чи змагання. Людям завжди хочеться бути кращим за інших, хоча б не гіршим, тому намагаються докладати максимум зусиль для досягнення кращих результатів. Зрештою, є люди, які тільки в колективі можуть подолати себе і по справжньому розкрити свої здібності до вивчення англійської мови.

 

Індивідуальні заняття

Головною перевагою вивчення англійської з викладачем є індивідуальний підхід . Заняття проводяться для вас і тільки для вас. Викладач враховує ваші особливості і підлаштовується під вас. При цьому, якщо буде потрібно, ви можете витратити більше часу на деякі теми.

Наші викладачі звертають увагу на всі аспекти вивчення, наприклад, не забувають виправляти вимову.

Час проведення занять з викладачем ви вибираєте самі.

Але якщо вам потрібно освоїти саме розмовну англійську мову, то навчитися цьому у групі буде набагато простіше.

Не впевнені як краще вивчати англійську мову в групі чи з викладачем, то спробуйте і те й інше і оцініть, в якому середовищі вивчення мови відбувається більш продуктивно. В ідеалі ці два види навчання можна гармонійно поєднувати - з викладачем освоювати граматику і відпрацьовувати вимову, а у групі збільшувати свій словниковий запас і отримувати необхідну мовну практику.

  

Приємна домашня атмосфера з великою кількістю іграшок, плакатів та чудовим зимовим садом

Лимонні дерева не тільки прикрашають приміщення класу. Листя лимонних дерев виділяють фітонциди, які борються з хвороботворними мікроорганізмами, тому коли розпочинається сезон вірусів і застуд, наші учні не хворіють. Крім того, лимони дуже позитивно впливають на емоційний стан. Не дарма ще в 16 столітті в оранжереях при палацах вирощували цитрусові дерева, в тому числі і лимони.

 

До Ваших послуг кімната очікування, телевізор, безкоштовний Wi-Fi

 

У нас низька ціна та хороші знижки

Ми прагнемо бути відкритими для всіх бажаючих,тому піклуємося про те, щоб вартість навчання у NatlenHouse була доступною.

 

Як нас знайти